Henkilöstö


Valonian asiantuntijat ovat apunasi, pohditpa sitten uutta hankeideaa tai etsit hyvää puhujaa oppitunnille. Henkilökunnassamme on monta moniosaajaa, joten jos et ole varma kenen puoleen kääntyä, voit aina ottaa yhteyttä esimerkiksi viestintähenkilöihin.

Riikka Leskinen

toimialapäällikkö

riikka.leskinen@valonia.fi
044 907 5995

Lue lisää

Anna Sampo

viestintävastaava

anna.sampo@valonia.fi
040 197 2257

Lue lisää

Jussi Aaltonen

vesistöasiantuntija

jussi.aaltonen@valonia.fi
040 186 1765

Lue lisää

Omar Badawieh

projektityöntekijä

omar.badawieh@valonia.fi
040 680 4467

Lue lisää

Olli Haapanen

projektiasiantuntija

olli.haapanen@valonia.fi
040 192 1525

Lue lisää

Liisa Harjula

energia-asiantuntija

liisa.harjula@valonia.fi
040 1820 412

Lue lisää

Miika Huhtala

energia-asiantuntija

miika.huhtala@valonia.fi
040 729 0020

Anni Lahtela

kehittämisasiantuntija

anni.lahtela@valonia.fi
040 631 3856

Lue lisää

Jarkko Leka

vesi- ja luontoasiantuntija

jarkko.leka@valonia.fi
040 197 2265

Lue lisää

Silja Ngobese

projektiasiantuntija

silja.ngobese@valonia.fi
040 184 7083

Lue lisää

Miriam Sewón

projektiasiantuntija

miriam.sewon@valonia.fi
040 1258 418

Lue lisää

Janne Tolonen

vesi- ja luontoasiantuntija

janne.tolonen@valonia.fi
050 518 7755

Lue lisää

Marja Tommola

kestävän liikkumisen asiantuntija

marja.tommola@valonia.fi
040 832 8515

Lue lisää

Paula Väisänen

kestävän liikkumisen asiantuntija

paula.vaisanen@valonia.fi
044 907 5986

Lue lisää